22 Nisan 2009 Çarşamba

BİR DOĞUM GÜNÜM DAHA...

Zamansızlıktan bir türlü yazamadım. Doğum günüm geçeli neredeyse bir ay olacak. Olsun ben yinede şimdiymiş gibi davranayım bari masuscuktan canım.

Yeni yaşım bana bambaşka güzellikler getirdi. En önemlisi hayatımı tamamen değiştiren bambaşka bir işle ilgileniyorum. Öğretmenlik yapmazsam mutsuz olacağımı düşündüm hep yıllarca ve ısrarla daha güzel iş fırsatlarını teptim (şimdiden bahsetmiyorum, malum bir krizdir gidiyor). Şimdi gerçekten çok mutluyum, çünkü artık kendi işimin patronuyum. Güzel işler çıkartıyorum, güzel geri dönüşler alıyorum, en iyi olmak için didiniyorum. Kendimi seviyorum yauuuuu... ve kendi kendimin doğum gününü kutluyorum, daha da iyi bir yaş geçireceğime inanıyorum.

Yeter bu kadar megalomanlık, geleyim doğumgününe. O gün kendime izin verdim ;) çok sevdiğim arkadaşlarım, aile dostlarımla birlikte geçirdim günümü. Sevgili Tuğba cığım bize harika mamalar hazırlamıştı, kahkahalar yine ortalığı inletti. Üstüne üstlük bir de benim için pasta yapmıştı. Böyle bir jeste yer vermemek olmazdı elbette. Benle birlikte olan, hatırlayan hatırlamayan, facebooktan kutlayan :) herkese sonsuz teşekkürler. Nice güzel yıllara inşallah.

İşte ziyafetimiz ve enfes pastam

MAKARNA SALATASI


ZEYTİNYAĞLI YAPRAK SARMA


GARNİTÜRLÜ RULO PATATES (enfes bişeydi hele içindeki kimyon çok yakışmıştı)
TAVUKLU CEVİZLİ RULO BÖREK (çok lezzetliydi)PASTIRMALI KAŞARLI MİLFÖY KANEPELERİ

DEREOTLU, KIRMIZI BİBERLİ TUZLU KEK
NUGALI MISIR GEVREKLİ TOPLAR (atom bombası da denebilir :) enfes enfes enfesti)

BEYAZ ÇİKOLATA KAPLI MİNİ KURABİYECİKLER

METEHANSIZ OLMAZ TABİİKİTUĞBANIN ENFES PASTASI

veeeeeee en güzel hediye küçük adamımdan kocaman öpücük.

1 yorum:

  1. Ablacım yeniden nice mutlu yıllara :)
    Tuğbacığımın ellerine sağlık. Mutfak sanatını bize bir kez daha gösterdi.
    Emeğinize, ellerinize, sağlık tekrar...

    YanıtlaSil